Dzisiaj, rozbierając do konserwacji magnetofon szpulowy Technics 1506-U z lat 80-tych, natknęliśmy się na dziwną rzecz. Powiedziałbym nawet, że bardzo dziwna rzecz. Proszę spojrzeć na zdjęcie.

Czy dobrze to widzisz? Zobacz te dwa naklejkowe moduły, wielkości około 7 cm na 7 cm. Na każdym z modułów możemy odczytać jakieś słowo. Widzicie?!

To jest rewelacyjne!!! Oczywiście japońscy elektronicy wpadli na pomysł serwisów streamingowych na samym początku lat 80-tych (czyli prawie 40(!!!) lat przed naszymi czasami!!!

;

Oni to wtedy wymyślili!!! A ta maszyna mogła już wtedy mieć wbudowaną obsługę strumieniowania. Ale potem magnetofon z tymi tajnymi obwodami zaginął. Albo skradzione przez kogoś innego. Może szpiegostwo przemysłowe i takie tam...

Niestety, rozwój wypadków w związku z zaginięciem magnetofonu i utratą schematów został najwyraźniej wstrzymany. Teraz zamierzamy odnaleźć tych inżynierów. Może czytelnicy mają jakieś informacje o tym, gdzie ci ludzie mogą teraz przebywać? I w ogóle, co o tym sądzisz?

Samotny Wędrowiec z tobą)