To prawie czas na szkołę, aby rozpocząć ponownie i jak wielu studentów uczelni wie, o ładny system audio może zrobić życie akademik znacznie bardziej przyjemne. Słuchawki są świetne i prawdopodobnie oferują najbardziej przystępny sposób, aby uzyskać wielki dźwięk na napięty budżet, ale są one dla uszu tylko i nie praktyczne dla o spotkanie lub oglądanie filmu, telewizji lub gry z przyjaciółmi. Porozmawiajmy o tym, co jest niezbędne w pokoju w akademiku, jak go podłączyć i gdzie znaleźć muzykę i wideo.

Zanim zacznę, chciałbym wziąć pod uwagę kilka rzeczy;

  1. Przestrzeń jest na wagę złota, i choć chciałbym polecić kompletny system dźwięku przestrzennego, to po prostu nie ma większego sensu dla 12x12ft przestrzeni. Budżet. Dobrej jakości sprzęt audio niekoniecznie jest tani, ale będzie trwał przez lata, jeśli kupisz mądry po raz pierwszy, i są oferty, które można mieć, że jest dobrze spojrzeć na. Jasne, że można znaleźć tanie doki do iPoda na odprawy, ale są szanse, że nie będzie brzmieć dobrze lub ostatni. Ponadto, jeśli masz ładną parę głośników zawsze można zbudować większy system wokół nich, po wylądowaniu, że pierwsza praca! Jakość ponad ilość: Chcesz, aby Twój system grał głośno, ale musisz być czysty, wyraźny i nie męczący, jak również. W końcu nie potrzebujesz ogromnych głośników, aby uzyskać niesamowity dźwięk w akademiku. Łączność. Wszystkie systemy, które polecam poniżej, będą korzystać z komputera, Apple TV, konsoli do gier lub smartfona jako źródła dźwięku. Zamierzamy zachować prostotę. A w dzisiejszych czasach, mając urządzenie podłączone do internetu, możesz słuchać praktycznie wszystkiego, a nawet przesyłać to bezprzewodowo do swoich głośników.

System #1.

Wzmacniacz Lepai Tripath Class T sparowany z kolumnami półkowymi Intimus 4B. Wzmacniacz Lepai Tripath Class T jest budżetowym faworytem. Choć dysponuje mocą tylko 20 W na kanał, to brzmi niesamowicie, szczególnie w tej cenie. Łącząc Lepai'a z parą głośników półkowych Intimus 4B otrzymujemy prawdziwy niskobudżetowy system HiFi. Będziesz głównie używał komputera do odtwarzania wszystkich mediów, ale jakość dźwięku będzie czysta i klarowna. Zaletą zastosowania głośników półkowych 4B jest większa separacja stereo i bardziej równomierny dźwięk w całym pomieszczeniu. 4B jest głośnik, który jest zbudowany, aby trwać z 10-letnią gwarancją, więc są one doskonałą inwestycją do budowania na po studiach. Koszt: 286$ plus przewód głośnikowy.

System #2

Allaire Aris Głośnik z odbiornikiem Avantree Bluetooth. Allaire Aris jest świetnym, zasilanym głośnikiem, który jest zbudowany by trwać, nie zajmuje dużo miejsca i może grać głośno i czysto. Z dodatkiem odbiornika Avantree Bluetooth Music Receiver, ten system all in one jest gotowy, aby stawić czoła wszystkiemu, co rzucisz, lub bezprzewodowo przesłać do niego strumień. Oglądaj wideo na swoim telefonie, jednocześnie wysyłając dźwięk do Aris, lub z łatwością spraw, by Twoi znajomi przesyłali muzykę ze swoich telefonów bez żadnych trudności. Za pomocą dołączonych kabli można łatwo podłączyć komputer lub smartfon do odtwarzania wszystkiego, od Pandory do najlepszych momentów futbolu NCAA swojej drużyny. Twój laptop staje się Twoim centrum multimedialnym, telewizorem, źródłem muzyki i konsolą do gier. Koszt: $334 z Bluetooth w zestawie

System #3

Ten jeden może być trochę naciągane, ale powiedzmy, że masz tylko jeden rok w akademiku przed dostaniem się do wynajęcia domu z kumplami. Będziesz chciał systemu, który może poważnie dać czadu, więc pomyśl o tej rekomendacji jak o inwestycji. Wieże Aperion Audio 4T i wzmacniacz zintegrowany Onkyo A-5VL z wbudowanym przetwornikiem C/A Burr Brown. Wieże wypełnią większość dużych pomieszczeń wystarczającą ilością dźwięku, podczas gdy wzmacniacz Onkyo nie tylko zasili system, ale pozwoli na odtwarzanie dźwięku w najwyższej rozdzielczości ze źródeł cyfrowych dzięki wbudowanemu przetwornikowi 192kHz/24-Bit. Polecam nowe PS4 lub Xbox One jako główne źródło rozrywki, a będziesz miał wszystkie podstawy pod ręką. Jeśli zajdzie taka potrzeba, możesz dołożyć mały subwoofer i będziesz miał system, który posłuży ci przez lata i na pewno zrobi wrażenie.