OPPO Digital prezentuje w Singapurze i jednocześnie w Pekinie słuchawki PM-3 oraz przenośny wzmacniacz słuchawkowy HA-2.

Firma OPPO Digital Inc. zaprezentowała w Singapurze i jednocześnie w Pekinie dwa nowe produkty: słuchawki PM-3 i przenośny wzmacniacz słuchawkowy HA-2, które wcześniej zostały krótko pokazane na targach RMAF (Rocky Mountain Audio Fest) w Denver, Colorado, USA. PM-3 to lekkie planarno-magnetyczne zamknięte słuchawki douszne, które oferują doskonałą jakość dźwięku i mobilność, HA-2 to przenośny wzmacniacz słuchawkowy z wbudowanym akumulatorem, przeznaczony do użytku z telefonami komórkowymi i przenośnymi odtwarzaczami. Po udanym wprowadzeniu na rynek słuchawek planarno-magnetycznych PM-1 i PM-2 firma OPPO kontynuuje prace nad rozwojem technologii przetworników planarno-magnetycznych. PM-1 był technologicznym przełomem: dwustronna, siedmiowarstwowa konstrukcja membrany i system magnesów zoptymalizowany pod kątem elementów skończonych pozwoliły OPPO na dalsze zmniejszenie wagi planarnych przetworników magnetycznych, przy jednoczesnym zachowaniu doskonałej jakości dźwięku i wysokiej czułości. Dzięki temu nowe sterowniki są jeszcze bardziej przenośne i można nimi łatwo sterować za pomocą dowolnego smartfona lub przenośnego odtwarzacza. Lekka, zamknięta konstrukcja PM-3 to innowacja, która pozwala cieszyć się muzyką gdziekolwiek chcesz, odizolowaną od hałasu z zewnątrz.

Jeśli potrzebujesz więcej mocy i funkcjonalności niż oferuje przeciętny smartfon lub przenośny odtwarzacz muzyczny, wzmacniacz słuchawkowy HA-2 jest doskonałym wyborem. HA-2 to hybrydowy wzmacniacz klasy AB z przetwornikiem cyfrowo-analogowym USB obsługującym formaty PCM 384kHz i DSD256, zapewniającym wysokiej jakości konwersję sygnału cyfrowego na analogowy dla urządzeń Apple iPhone i iPod oraz wielu urządzeń z systemem Android. W przypadku przenośnych odtwarzaczy muzycznych, które nie są wyposażone w wyjście cyfrowe zgodne ze standardem USB, dostępne jest wejście 3,5 mm. Wyjątkowe funkcje, takie jak szybkie ładowanie za pomocą kabla Lightning i przenośna ładowarka, sprawiają, że HA-2 to Twój wierny mobilny towarzysz, z którym zawsze możesz słuchać muzyki. Elegancka konstrukcja przypominająca książkę, wykończenie z prawdziwej skóry i doskonałe parametry sprawią, że z dumą zabierzesz go ze sobą wszędzie.

Modele pilotażowe PM-3 i HA-2 są dostępne w Singapurze i Pekinie. Urządzenie ma trafić do sprzedaży w pierwszym kwartale 2015 roku.