iBasso DX50 ugruntował swoją pozycję jako odtwarzacz z potężnym wzmacniaczem, który jest w stanie poderwać do grania wiele słuchawek. Wbudowany wzmacniacz 9V (trzy tryby wzmocnienia) pozwala na łatwe podłączenie słuchawek o niskiej i średniej impedancji. Mimo wszechstronności odtwarzacza, warto zauważyć, że dobór słuchawek do konkretnych preferencji odgrywa znaczącą rolę.

W naszym przeglądzie porównawczym przyglądamy się najpopularniejszym obecnie przenośnym słuchawkom.

Audio-Technica ATH-M50: Doskonałe brzmienie basu, żywe i z dobrą odpowiedzią. Trochę szorstkie w wysokich częstotliwościach, ale brzmią najbardziej dynamicznie spośród pozostałych.

Sennheiser Momentum: Dobre oddanie zarówno wysokich jak i średnich tonów. Przyjemny dźwięk z lekkim podbiciem w niskich częstotliwościach.

Sennheiser HD 25 Aluminium: Słuchawki spełniają wymagania profesjonalnych DJ-ów - odpowiednia ilość basu zapewnia przyzwoite brzmienie, zachowując przy tym resztę pejzażu dźwiękowego.

Beats by Dr. Dre Studio: Bity brzmią na swój własny sposób, z basem jako głównym elementem. Jeśli w swojej muzyce najbardziej cenisz bas i styl, to ta para w pełni spełni Twoje oczekiwania.

Sony MDR1-RNC: Wygodne dopasowanie, głębokie basy i nieostre górne częstotliwości - jedno z najlepszych doświadczeń w zakresie wszystkich kryteriów wśród recenzowanych słuchawek.

Sony MDR-7506: Czysty dźwięk studyjny, w połączeniu z niezbyt upiększonym brzmieniem odtwarzacza DAC, sprawia, że jest to jeden z najbardziej wyrównanych zestawów. Dla miłośników płynnego AFC, ale bez wysokiego poziomu szczegółowości.

Beyerdynamic DT 770 Pro 80 Ohm: Wraz z Sony MDR-7506 ma bardziej płaski i czysty dźwięk, ale dynamika nie została zapomniana.

AKG K 550: Przyjemny przenośny dźwięk i wygodne dopasowanie.

Przetestowaliśmy również kilka modeli vintage z Muzeum Słuchawek Doctorhead.ru. Odtwarzacz spisał się dobrze pod względem odtwarzania muzyki, ale do osiągnięcia pełni swoich możliwości potrzebuje stałego wzmacniacza, ponieważ czułość modeli jest niska.

Club href='/promo/club/'>. Audio-Technica ATH-M50X BT

Marka: Audio-Technica

Typ słuchawek: bezprzewodowe

Minimalna częstotliwość odtwarzania, Hz: 15

Dodaj do ulubionych Dla porównania 15&nbsp490&nbspRUR. Na zamówienie Zamówienie przedpremierowe Szybki podgląd Sprzedaż +3 Audio-Technica ATH-M50X Czarny

Typ kabla: prosty jednostronny

Zakres: mastering, kontrola nagrań

Marka: Audio-Technica

Dodaj do ulubionych Dla porównania 10&nbsp890&nbspRR. 12&nbsp490&nbspRUR. -13% W magazynie W koszyku Kup Szybki podgląd +3 Audio-Technica ATH-M50X Niebiesko Czarny

Materiał poduszki: skóra

Odcień: niebieski

Walety: 3,5

Dodaj do ulubionych Dla porównania 13&nbsp990&nbspRUB. Na zamówienie Zamówienie przedpremierowe Szybki podgląd Sennheiser HD 25

Typ słuchawek: nauszne

Wbudowany mikrofon: tak

Materiał poduszek usznych: skóra

Dodaj do ulubionych Dla porównania 12&nbsp980&nbspRUR. Na zamówienie Zamówienie przedpremierowe Szybki podgląd