Sony pokazało kilka modeli słuchawek i odtwarzaczy. Zacznijmy może od słuchawek.

WI-1000XM2 posiada lekki i elastyczny silikonowy pałąk na szyję z zaawansowaną technologią redukcji szumów, która jest obsługiwana przez procesor QN1 HD. Stabilna, pochylona konstrukcja nauszników akustycznych słuchawek zapobiega przedostawaniu się do uszu obcych dźwięków, a technologia Dual Noise Sensor wychwytuje każdy hałas. Procesor redukcji szumów QN1 HD neutralizuje te szumy, znacznie poprawiając czystość dźwięku. Zapowiadana jest wyjątkowa jakość dźwięku - słuchawki wyposażono w hybrydowy system składający się z 9-milimetrowego przetwornika oraz przetwornika armaturowego. Procesor redukcji szumów QN1 HD zapewnia 32-bitowe przetwarzanie dźwięku, konwersję cyfrowo-analogową i wzmocnienie słuchawek. Bateria zapewnia 10 godzin pracy, a funkcja Quick Charge pozwala na dodatkowe 80 minut pracy po podłączeniu do ładowarki na zaledwie 10 minut.

Słuchawki WH-H910N h.ear są również wyposażone w funkcję redukcji szumów i technologię Dual Noise Sensor. Adaptacyjna Kontrola Dźwięku automatycznie dostosowuje dźwięk słuchawek w zależności od otoczenia, w którym słuchamy muzyki. W połączeniu z trybem Quick Attention, funkcja ta pozwala w pełni zanurzyć się w muzyce, dzięki czemu nie umknie Ci nic ważnego. Słuchawki można tymczasowo wyciszyć jednym dotknięciem kubka. Muszla jest cieńsza i lżejsza, a poduszki uszne zostały powiększone. Model WH-H910N charakteryzuje się doskonałą żywotnością baterii wynoszącą do 35 godzin. W Rosji dostępne będą trzy kolory słuchawek: czarny, niebieski, czerwony.

Sony Walkman NW-A105 jest parą dla WH-H910N. Obsługuje dźwięk wysokiej rozdzielczości: DSD (11.2 MHz / konwersja PCM) i PCM (384kHz / 32 bity). A system operacyjny Android i Wi-Fi pozwolą Ci słuchać dowolnego serwisu streamingowego. Przetwarzaniem dźwięku zajmuje się procesor i wzmacniacz S-Master HX, a także wsparcie dla technologii DSEE HX i kodeka LDAC. Sztywna aluminiowa rama i wysokiej jakości komponenty audio, w tym połączenia lutowane, kondensatory foliowe i rezystor audio, stosowane również w serii ZX i NW-WM1Z, pozytywnie wpływają na jakość dźwięku. Bateria odtwarzacza zapewnia do 26 godzin pracy. W Rosji dostępne będą cztery kolory zawodników: czerwony, czarny, popielaty zielony i niebieski.

Zaprezentowano również napowietrzną wersję słuchawek - WH-H810 h.ear on 3 Mini Wireless Headphones (25mm przetwornik, 30 godzin użytkowania) oraz wariant True Wireless - Sony WF-H800 (6mm przetwornik 8/16 godzin użytkowania).

Z okazji 40. rocznicy powstania pierwszego odtwarzacza Walkman, na rynek wchodzi model Sony NW-A100TPS Walkman. Logo z okazji 40. rocznicy jest nadrukowane z tyłu odtwarzacza, który jest dostarczany w specjalnie zaprojektowanym miękkim futerale i opakowaniu w hołdzie dla TPS-L2 Walkman - pierwszego przenośnego odtwarzacza kasetowego firmy Sony (wydanego 1 lipca 1979 r.). Odtwarzacz może być również wyposażony w specjalny "interfejs kasetowy" inspirowany klasycznymi modelami Walkman.

Wreszcie, kolejnym modelem odtwarzacza jest NW-ZX500, który posiada zbalansowane połączenie (jack 4,4mm), natywną obsługę DSD (11,2MHz) i PCM (384kHz / 32 bit). Doskonały dźwięk głośnika NW-ZX500 uzyskano dzięki jego wysokiej klasy konstrukcji. Obudowa składa się z aluminiowej ramy i miedzianego bloku, aby zapewnić czysty, potężny dźwięk, podczas gdy nowo opracowany FTCAP (kondensator o wysokiej zawartości polimerów) i podwójny kondensator elektryczny współpracują ze sobą, aby zapewnić niesamowitą wydajność basu. Komponenty audio, w tym wysokiej jakości lut i rezystor audio, powinny zapewnić czyste wokale i wysoką szczegółowość, podkreślając każdy element Twojej ulubionej muzyki.