Firma Denon postanowiła połączyć dwie popularne technologie - bezprzewodową transmisję sygnału i aktywną redukcję szumów - w jednych słuchawkach AH-GC20. Słuchawki są wyposażone w profesjonalnie dostrojone przetworniki 40 mm, mają lekki aluminiowy pałąk, poduszki uszne są wykonane z pianki z pamięcią i mają kompaktową konstrukcję z dwuosiowym mechanizmem składania.

Wbudowany moduł Bluetooth 4.0 umożliwia bezprzewodowe połączenie i łączność z dwoma niezależnymi urządzeniami. Obsługa kodeka aptX umożliwia uzyskanie znacznie lepszej jakości dźwięku. AH-GC20 ma maksymalną moc wyjściową 1 000 mW i zakres częstotliwości od 5 do 40'000 Hz. Czas ciągłego odtwarzania wynosi do 20 godzin przy włączonej funkcji Bluetooth i redukcji szumów. Aparat AH-GC20 jest również wyposażony w system redukcji szumów cVc (Clear Voice Capture).

Przy tak zaawansowanych technologicznie funkcjach słuchawki ważą zaledwie 275 gramów. W zestawie z AH-GC20 znajduje się kabel audio (ok. 1,3 m), kabel USB (do ładowania), adapter samolotowy, adapter 6,3 mm oraz etui do eleganckiego przechowywania.

Denon AH-GC20 w zestawie:

  • Walizka do przechowywania i transportu
  • Kabel USB do ładowania
  • Kabel audio do połączenia przewodowego
  • Adapter linii lotniczych
  • Adapter 6,3 mm

Produkty Denon w naszym katalogu produktów.

Denon AH-GC20 w katalogu produktów