Firma Astell&Kern od dawna znana jest na całym świecie z produkcji najwyższej klasy szynowych odtwarzaczy. Jest to wymarzony odtwarzacz każdego audiofila i audiofilki, ale do niedawna tylko nieliczni szczęśliwcy dysponujący solidnym budżetem na swoje hobby mogli zrealizować to marzenie. Ale to już przeszłość! Aslell&Kern wypuszcza najmłodszy w linii, ale wciąż najlepszy w swojej cenie model odtwarzacza audiofilskiego - Astell&Kern Junior w cenie 29 890 rub.

Mimo że AK Junior nie może pochwalić się takim nadzieniem jak jego starszy brat, producenci nie oszczędzili na zainstalowaniu przetwornika cyfrowo-analogowego Wolfson WM8740. Odtwarzacz jest wyposażony w gniazdo pamięci wewnętrznej o pojemności 64 GB oraz gniazdo MicroSD na karty pamięci o pojemności do 64 GB.

Rozdzielczość wynosi 24bit / 192kHz i akceptuje większość plików o rozszerzonym formacie, takich jak WAV, FLAC, ALAC i Apple, a także pliki DSD. Nie ma wyjścia balansowego, zamiast tego odtwarzacz ma standardowe wyjście słuchawkowe 3,5 mm 2 ohm, co jest bardzo przyzwoite jak na "młodszy model". W rzeczywistości może on przepompować dowolne słuchawki o impedancji do 150 omów.

Zostań jednym z pierwszych właścicieli tej nowości! W naszych sklepach można już składać zamówienia przedpremierowe i otrzymać AK Junior na początku czerwca!