Gdy uda się już wybrać najlepszy dla siebie sprzęt audio będzie można przejść do jego montażu i uruchomienia. Oczywiście jest to bardzo ważna sprawa, która będzie decydować o tym czy taki sprzęt będzie spełniał nasze oczekiwania. Trzeba go starannie zestroić z pomieszczeniami, w których takie urządzenia się znajdą.

instalacje avJeśli skorzystamy z pomocy specjalnej ekipy instalacyjnej możemy oczekiwać, że wszystko będzie dobrze zrealizowane a firma będzie to wykonywać tak jak nam będzie odpowiadało. Możemy również oczekiwać, że tacy specjaliści będą w stanie podpowiedzieć jakie rozwiązania są najkorzystniejsze przy wykonywaniu sali kinowej jak i też przy montowaniu samego sprzętu do kina domowego.

1) OPCJA PODSTAWOWA

W opcji podstawowej montuje się instalacje w remontowanych pomieszczeniach, które są zamieszkałe i nie ma już miejsca na rozbudowane prace. Dlatego stosuje się odpowiednie uchwyty do telewizora i sprzętu oraz montuje elementy w takim miejscu, które jest dla nich odpowiednie. Potem sprzęt się ustawia w stosunku do akustyki pomieszczenia i można go uruchomić. Jeśli nie zdążyło się wykonać wcześniej remontu przed przygotowaniem takiej instalacji można wybrać rozbudowaną opcję.

2) OPCJA MIDI

instalacja kina domowegoTo rozwiązanie dla osób, które chcą przygotować kino domowe ale są jeszcze przed remontem lub w jego początkowej fazie. Takie osoby mogą skorzystać między innymi z przygotowania projektu instalacji oraz przygotowania oferty sprzętu, którzy będzie do takich miejsc pasował i będzie mógł być zastosowany. Dodatkowo realizowany jest również nadzór na realizacją tego projektu. Taka opcja daje naprawdę bardzo wiele różnorakich możliwości ponieważ można skorzystać z pomocy przy wykorzystaniu konkretnych urządzeń audio i video. Pomożemy również ukryć elementy, które nie muszą być widoczne, a jeśli remont jest dopiero przed wami to na pewno warto z takiej możliwości ukrycia skorzystać.

3) OPCJA MAXI

Tutaj mamy już maksimum automatyki, ponieważ wszystkie elementy będą zautomatyzowane, oparte na ruchomych ścianach, czy ekranach które wyjeżdżając z sufitu. Wszystko doskonale zakamuflowane i przygotowane z największa starannością.